Aktualizacja 30.08.2019 r.

Zmiana organizacji w rejonie ul. Bulońskiej i ul. Myśliwskiej

Od poniedziałku, 2 września w rejonie ul. Myśliwskiej i ul. Bulońskiej obowiązywać będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Zmiana dotyczy tylko relacji w kierunku Jasienia.

Kierunek Jasień  

W poniedziałek (02.09), po porannym szczycie komunikacyjnym, ruch w kierunku Jasienia, na wysokości skrzyżowania ul. Bulońskiej z ul. Myśliwską przekierowany zostanie na ul. Myśliwską. Zmiana potrwa około 3 tygodni i pozwoli na zakończenie prac związanych z włączeniem ul. Bulońskiej w nową trasę.

Kierunek centrum

Nie zmieni się relacja w kierunku centrum. Tak jak obecnie, w kierunku centrum od ronda na ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej pojedziemy nową nitką ul. Nowej Wołkowyskiej oraz ul. Nowej Bulońskiej. Ruch pieszy obowiązywać będzie bez zmian, po istniejących ciągach pieszych.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Nowa bulonska 30 08 19 MAPKA

Aktualizacja 22.07.2019 r.

Wydłużenie obowiązywania ruchu wahadłowego w obrębie ronda przy ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej

Uprzejmie informujemy, że ze względu na nieprzewidziane przez wykonawcę okoliczności, a także konieczność położenia warstwy ścieralnej jezdni,  ruch wahadłowy w obrębie ronda przy ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej będzie obowiązywał do środy 24.07 do końca dnia.

Jednocześnie informujemy, że wcześniejsze wprowadzenie ruchu wahadłowego w piątek 19.07 wynikało z awarii (pękniecie płyty nastudziennej) oraz było konieczne ze względów bezpieczeństwa.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Aktualizacja

Od 19 lipca (piątek), od godzin wieczornych przez cały weekend w obrębie ronda przy ul. Myśliwska/Wołkowyska obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Zmiana w organizacji ruchu związana jest z koniecznością wykonania ostatniej warstwy nawierzchni jezdni tj. warstwy ścieralnej.


Na  100-metrowym odcinku ul. Myśliwskiej (od skrzyżowania z ul. Wołkowyską do wysokości przystanku autobusowego w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstania Kościuszkowskiego) obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Z uwagi na charakter prowadzonych prac, zmiany będą obowiązywały w weekendy, natomiast w dni powszednie w porze nocnej w godzinach od 21.00 do 5.00.  Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do końca lipca 2019 r.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z kolejnym etapem prac przy budowie linii tramwajowej Nowa Bulońska Północna. W miejscu, w którym pojawią się utrudnienia rozpoczyna się budowa ronda z ul. Nowa Wołkowyska.

 

Mapka

Mysliwska

NBulonska 07 19 8