Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiana w organizacji ruchu, prace nocne na fragmencie ul. Myśliwskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Aktualizacja 22.07.2019 r.

Wydłużenie obowiązywania ruchu wahadłowego w obrębie ronda przy ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej

Uprzejmie informujemy, że ze względu na nieprzewidziane przez wykonawcę okoliczności, a także konieczność położenia warstwy ścieralnej jezdni,  ruch wahadłowy w obrębie ronda przy ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej będzie obowiązywał do środy 24.07 do końca dnia.

Jednocześnie informujemy, że wcześniejsze wprowadzenie ruchu wahadłowego w piątek 19.07 wynikało z awarii (pękniecie płyty nastudziennej) oraz było konieczne ze względów bezpieczeństwa.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Aktualizacja

Od 19 lipca (piątek), od godzin wieczornych przez cały weekend w obrębie ronda przy ul. Myśliwska/Wołkowyska obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Zmiana w organizacji ruchu związana jest z koniecznością wykonania ostatniej warstwy nawierzchni jezdni tj. warstwy ścieralnej.


Na  100-metrowym odcinku ul. Myśliwskiej (od skrzyżowania z ul. Wołkowyską do wysokości przystanku autobusowego w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstania Kościuszkowskiego) obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Z uwagi na charakter prowadzonych prac, zmiany będą obowiązywały w weekendy, natomiast w dni powszednie w porze nocnej w godzinach od 21.00 do 5.00.  Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do końca lipca 2019 r.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z kolejnym etapem prac przy budowie linii tramwajowej Nowa Bulońska Północna. W miejscu, w którym pojawią się utrudnienia rozpoczyna się budowa ronda z ul. Nowa Wołkowyska.

 

Mapka

Mysliwska

NBulonska 07 19 8