Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: "Vistula II" - zagospodarowanie nabrzeża Martwej Wisły i Parku Zdrojowego na Wyspie Sobieszewskiej

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Przygotowujemy się do realizacji zadania w zakresie remontu chodnika, budowy trzech dróg rowerowych do połączenia z Parkiem Reagana oraz usytuowania 5 stojaków na rowery w ”Krainie Zabawy”.

 Przygotowujemy się do rozpoczęcia realizacji zadania pn. "Mini skwer Zimna" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania Aktywna Matarnia - Klukowo, Matarnia, Złota Karczma w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

W związku z rozpoczęciem przez urząd Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków procedury wpisania Parku Steffensów do rejestru zabytków prace nad realizacją zadania pn. "Park Steffensów OD-NOWA" w ramach BO 2019 zostały wstrzymane.