Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ogłosiliśmy przetarg na budowę północnego odcinka ul. Słowackiego pomiędzy istniejącym skrzyżowaniem z ul. Spadochroniarzy a głównym wjazdem na teren Portu Lotniczego Gdańsk.

cicndeeokekaencp

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: "Budowa węzła integracyjnego Osowa wraz z trasami dojazdowymi" przy ul. Barniewickiej.

UE spojnosci

Przygotowujemy się do  budowy linii tramwajowej Nowa Warszawska. 

 

 W najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na opracowanie koncepcji budowy drugiego etapu budowy Nowa Wałowa. Prace nad koncepcją mają zakończyć się we wrześniu 2022 r.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji inwestycję dotyczącą budowy ulicy Nowej Świętokrzyskiej w Gdańsku.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji inwestycję dotyczącą budowy ulicy Nowej Jabłoniowej w Gdańsku. Projektowany układ drogowy będzie stanowił połączenie dynamicznie rozwijających się osiedli dzielnicy Gdańsk Południe z północnymi dzielnicami miasta o dużej koncentracji miejsc pracy