Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania związanego z budową ul. Nowej Portowej na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego.

 Logo unijne Osowa 2

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Niebawem rozpoczniemy prace na ul. Koziorożca, Keplera i Zeusa.

Przystąpiliśmy się do realizacji zadania polegającego na poprawie stanu nawierzchni ul.Świętokrzyskiej, na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Wielkopolskiej.

Przystąpiliśmy do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Przędzalniczej.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie sygnalizacji świetlnej w ul. Jana Pawła II na wysokości Kościoła Opatrzności Bożej.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca jako Zamawiający w imieniu Gminy Miasta Gdańska, przystąpiła do realizacji zadania, polegającego na budowie wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku zlokalizowanego w ciągu ulicy Trakt Św. Wojciecha, stanowiącego główne połączenie centrum Gdańska z południowymi dzielnicami miasta oraz drogą krajową 91, prowadzącą na południe kraju wraz z przebudową układu drogowego.