Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2020. Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania: Integracyjny plac zabawowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania pn. "Oświetlenie schodów terenowych łączących odcinki ul. Kadmowej" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy  się do realizacji zadania pn. "Aktywny Zbiornik Augustowska II - budowa oświetlenia zagospodarowania terenu (boisko wielofunkcyjne, plac zabaw oraz siłownia) wraz z budową linarium" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania pn. "Park Diany/Heleny - ścieżka zdrowia i wybieg dla psów" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania: Budowa ogrodów w dzielnicy Przymorze Wielkie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania pn. Sportowo w zielonej dzielnicy Gdańska 4.0 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.