Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Karłowicza

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Karłowicza

Aktualizacja, 16.10.2020 r.

W poniedziałek, 19 października od godz. 7 planowane jest zamknięcie fragmentu ul. Karłowicza, od al. Wojska Polskiego do ul. Szymanowskiego. W tym czasie nie będzie możliwości dojazdu do posesji, o czym z wyprzedzeniem informowani byli mieszkańcy. Sugerowany objazd biec będzie ul. Szymanowskiego i ul. Zamenhofa. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 1,5 tygodnia.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Karłowicza związane są z trwającą modernizacją jezdni i chodników na tej ulicy w ramach Programu Modernizacji Chodników. Wykonawcą jest firma WPRD Gravel. Prace zakończą się w listopadzie 2020 r.

mapa karlowicza

Aktualizacja, 2.10.2020 r.

W poniedziałek, 5 października o godz. 7 rano planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Karłowicza. Ruch na tej ulicy odbywał się będzie nawierzchnią tymczasową – od ulicy Zamenhofa do ulicy Wojska Polskiego, z wyłączeniem zamkniętego odcinka ulicy Karłowicza numery 1-13. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej dwa tygodnie. Sugerowany objazd będzie poprowadzony ul. Szymanowskiego i ul. Zamenhofa.

Karlowicza 05 10 2020

Aktualizacja, 18.09.2020 r.

W poniedziałek, 21 września, w godzinach porannych zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ul. Karłowicza. Planowane jest zamknięcie ulicy, na odcinku od posesji 19 do posesji 15/12 – skwer Krzysztofa Kolberga – ul. Kisielewskiego. Wjazd w ul. Kisielewskiego będzie odbywał się od strony ul. Zamenhofa. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do końca września.

karlowicza mapa 09 1

***

W poniedziałek, 7 września planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Karłowicza. Od godzin porannych zamknięty zostanie odcinek ul. Karłowicza, od ul. Zamenhofa do ul. Kisielewskiego. Dojście piesze będzie zapewnione. Sugerowany objazd poprowadzony będzie ul. Zamenhofa, ul. Chrzanowskiego i ul. Kisielewskiego. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie co najmniej do końca września.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Karłowicza związane są z rozpoczynającą się modernizacją jezdni i chodników na tej ulicy w ramach Programu Modernizacji Chodników. Wykonawcą jest firma WPRD Gravel. Prace zakończą się w listopadzie 2020 r.

karlowicza mapa