Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiana organizacji ruchu na ul. Reymonta

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

24-28 listopada nocne prace na ul. Reymonta

W poniedziałek, 23 listopada w godzinach porannych rozpoczną się prace przygotowawcze związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni w ul. Reymonta. Układanie nowej nawierzchni wykonywane będzie przez cztery kolejne noce, począwszy od nocy z wtorku na środę (24/25 listopada) do nocy z piątku na sobotę (28/29 listopada). Prace prowadzone będą w godzinach 21:00 – 5:00.

W czasie prowadzenia robót nocnych ul. Reymonta, na odcinku od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. W czasie prac nocnych nie będzie również możliwości dojazdu do ul. Makuszyńskiego, a dojazd do ul. Hubala możliwy będzie jedynie od strony ul. Chrzanowskiego. Dojście piesze będzie zapewnione.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Reymonta związana jest z trwającą modernizacją jezdni i chodników na wspomnianej ulicy. Prace prowadzone są w ramach Programu Modernizacji Chodników, a wykonawcą robót jest firma WPRD Gravel. Koniec modernizacji przewidziany jest na koniec listopada 2020 r.

Reymonta 16 11 20 szablon OpenStreetMap

.