Zmiany w organizacji ruchu na ul. Dmowskiego

Aktualizacja, 18.09.2020 r.

W poniedziałek, 21 września w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Dmowskiego. Z uwagi na kolejny etap robót nastąpi niewielkie zawężenie jezdni w obu kierunkach na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego z ul. Ks. Zator-Przytockiego. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około miesiąc.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Dmowskiego wynikają z trwającej budowy drogi rowerowej na ul. Dmowskiego. Wykonawcą prac jest firma WPRD Gravel. Realizacja inwestycji zakończy się w grudniu 2020 r.

Dmowskiego mapa 09

***

W poniedziałek, 10 sierpnia od godzin porannych zawężony zostanie chodnik po wschodniej stronie ul. Dmowskiego, od al. Grunwaldzkiej do skrzyżowania z ul. Księdza Józefa Zator-Przytockiego. Ponadto na wspomnianym odcinku miejsca postojowe zostaną wyłączone z użytkowania. Ruch pojazdów odbywać się będzie bez zmian. Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca września.

Zmiany na ul. Dmowskiego wynikają z trwającej budowy drogi rowerowej. Wykonawcą prac jest firma WPRD Gravel. Koszt inwestycji wynosi ok. 1,4 mln złotych. Realizacja inwestycji potrwa do końca grudnia 2020 r. 

Dmowskiego 05 08 20 szablon OpenStreetMap1