Uwaga, zmiany w ruchu na al. Hallera w kierunku Brzeźna!

Aktualizacja, 27.05.2020 r.

W poniedziałek, 1 czerwca, o godz. 6 rano nastąpią zmiany w organizacji ruchu na al. Hallera. Zostanie otwarte skrzyżowanie al. Hallera z ul. Kościuszki. Jednocześnie zamknięte zostanie skrzyżowanie al. Hallera z ul. Mickiewicza. Ruch samochodów na al.Hallera będzie odbywał się tak jak dotychczas po lewym pasie. Dojazd z ul. Mickiewicza do al.Hallera poprowadzony będzie objazdem przez ul. Kochanowskiego. Taka organizacja ruchu potrwa co najmniej dwa tygodnie.

Hallera 1

 

Aktualizacja, 30.04.2020 r.

W poniedziałek, 4 maja o godz. 6 rano planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na al. Hallera. Na odcinku od ul. Okrzei do ul. Kościuszki zostanie otwarty lewy pas jezdni. Jednocześnie dla ruchu zostanie zamknięty prawy pas jezdni wraz ze skrzyżowaniem z ul. Kościuszki. Ponadto przez ok. 2 miesiące nie będzie można parkować samochodów po prawej stronie ul Hallera na odcinku od Mickiewicz do Kościuszki.

Hallera 20 04 20b szablon OpenStreetMap

 

Aktualizacja, 21.04.2020 r.

 W najbliższych dniach planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na remontowanym odcinku al. Hallera

Sobota, 25.04

O godz. 6 rano planowane  jest otwarcie skrzyżowania z ul. Mickiewicza i zamknięcie zachodniej części skrzyżowania al. Hallera z ul. Kościuszki. Ruch pojazdów będzie odbywał się  tak jak dotychczas.

Środa, 29.04

O godz. 6 rano otwarty dla ruchu zostanie lewy pas jezdni al. Hallera, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza. Jednocześnie zamknięty zostanie prawy pas jezdni na tym odcinku.  Taka organizacja ruchu utrzyma się do 4 maja. O kolejnych zmianach będziemy informować w oddzielnym komunikacie.

Hallera 04

Aktualizacja 22.03.2020 r.

Od 24 marca na al. Hallera ( w kierunku Brzeźna) funkcjonuje zmieniona organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały przez ok. 6 tygodni.

 Odcinek ul. Okrzei – ul. Mickiewicza

Zawężenie lewego pasa jezdni. Objazd wyznaczono ul. Kościuszki.

Odcinek ul. Mickiewicza – ul. Kościuszki

Zawężenie lewego pasa al. Hallera (w kierunku Brzeźna)

Zmiany na al. Hallera związane są z rozpoczętą modernizacją tej ulicy, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza oraz na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki. Wykonawcą prac jest firma MTM S. A. Prace potrwają do czerwca 2020r. Koszt inwestycji wynosi ok. 2,9 mln złotych.

Hallera 16 03 20b szablon OpenStreetMap1