Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Utrudnienia w ruchu na al. Hallera

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Uwaga, zmiany w ruchu na al. Hallera w kierunku Brzeźna!

Z uwagi na uszkodzenie nawierzchni jezdni na wysokości nr 131 al. Hallera (kierunek Brzeźno), na ok. 3 godziny zamknięty dla ruchu został odcinek od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki. Ruch na tym odcinku powinien zostać przywrócony ok. godziny 15 tej. Do czasu wykonania koniecznych napraw należy omijać wyłączony z ruchu fragment al. Hallera i kierować się ul. Mickiewicza i Kochanowskiego. Za utrudnienia związane z realizacją robót przepraszamy, prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

 

Aktualizacja

Od 24 marca na al. Hallera ( w kierunku Brzeźna) funkcjonuje zmieniona organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały przez ok. 6 tygodni.

 Odcinek ul. Okrzei – ul. Mickiewicza

Zawężenie lewego pasa jezdni. Objazd wyznaczono ul. Kościuszki.

Odcinek ul. Mickiewicza – ul. Kościuszki

Zawężenie lewego pasa al. Hallera (w kierunku Brzeźna)

Zmiany na al. Hallera związane są z rozpoczętą modernizacją tej ulicy, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza oraz na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki. Wykonawcą prac jest firma MTM S. A. Prace potrwają do czerwca 2020r. Koszt inwestycji wynosi ok. 2,9 mln złotych.

Hallera 16 03 20b szablon OpenStreetMap1