Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu w ul. Zawodzie

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Utrudnienia na ul. Zawodzie

W czwartek, 28 marca w godzinach porannych rozpoczną się prace drogowe na ul. Zawodzie. Zamknięty zostanie odcinek od przejazdu kolejowego do ul. Dworkowej.

Objazd zostanie poprowadzony ul. Niwki, ul. Gęsią, ul. Łanową, ul.Jelinki, ul. Modrą, ul. Na Szańcach. Mieszkańcy i właściciele firm będą mieli zapewniony dojazd do posesji.

Na czas prowadzenia prac od 1 kwietnia zlikwidowany zostanie przystanek autobusowy na ul. Zawodzie. Najbliższy przystanek dla mieszkańców dostępny będzie na ul. Osiedle. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez cały czas trwania zadania. Koniec realizacji inwestycji planowane jest w sierpniu. 

Utrudnienia związane są z modernizacją chodnika i jezdni na ul. Zawodzie, od ul. Dworkowej do przejazdu kolejowego w ramach programu modernizacji chodników. Wykonawcą prac jest EUROVIA POLSKA S.A. Koszt inwestycji to ponad 2,8 mln złotych.

Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o ostrożną jazdę!

Zawodzie m