Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany na ul. Toruńskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Ruch samochodowy na zawężonym odcinku ulicy odbywał się będzie jedynie w kierunku ul. Okopowej. Dojazd do ul. Toruńskiej na wysokości ul. Lastadia możliwy będzie od strony ul. Chmielnej. Ruch pieszy poprowadzony zostanie po przeciwnej stronie ulicy.
Dojazd do hoteli zlokalizowanych w rejonie wykonywanych prac zostanie zapewniony. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 4 miesięcy. 

Utrudnienia na ul. Toruńskiej związane są z realizacją pierwszego etapu budowy kanalizacji deszczowej prowadzonej w ramach budowy wiaduktu Biskupia Górka. Prace rozpoczną się od rozbiórki nawierzchni bitumicznej na trasie nowego kolektora.

O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. Za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z budową przepraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Więcej informacji na temat stanu realizacji inwestycji na stronie DRMG  http://www.drmg.gdansk.pl/web20/index.php/aktualnie-realizujemy/1363-wiadukt-biskupia-gorka

Aktualizacja 22.02.2019 r.

W piątek, 22 lutego o godz. 17 zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu organizacji ruchu na ul. Toruńskiej. Na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej z ul. Żabi Kruk, nastąpi otwarcie wlotu w ul. Żabi Kruk w kierunku Olszynki oraz włączona zostanie sygnalizacja świetlna. Odcinek ul. Żabi Kruk od skrzyżowania Żabi Kruk – Toruńska, do skrzyżowania Wilcza – Żabi Kruk, będzie odcinkiem dwukierunkowym.

Od 22.02 (piątek) od godz. 17, wprowadzony zostanie zakaz wjazdu w ul. Rzeźnicką w kierunku ul. Świętej Trójcy. Na wlocie od ul. Rzeźnickiej z kierunku Olszynki wprowadzony zostanie nakaz skrętu w lewo, natomiast na wlocie ul. Toruńskiej od ul. Żabi Kruk wprowadzony zostanie nakaz jazdy na wprost.

Ul. Toruńska pozostaje jednokierunkowa na odcinku od mostu nad Motławą do ul. Okopowej. Taka organizacja ruchu potrwa około 2 tygodnie.

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę!

Torunska 22 02 19

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę.

Aktualizacja 08.02.2019 r.

W piątek (8.02) o godzinie 17. zmianie ulegnie tymczasowa organizacji ruchu. Zmiana polegać będzie na wydłużeniu odcinka na którym będzie odbywał się ruch jednokierunkowy w ul. Toruńskiej (kierunek do ul. Okopowej). Ruch jednokierunkowy zostanie wydłużony z obecnie funkcjonującego (od mostu nad Motławą do ul. Żabi Kruk) na odcinek od mostu nad Motławą do ul. Rzeźnickiej. W ramach wprowadzanej organizacji zostanie zamknięty wylot ul. Żabi Kruk od strony Olszynki. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przez co najmniej tydzień.

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę.

Objazd Torunska m

Aktualizacja, 1.02.2019

W weekend zostanie zamknięty fragment ul. Toruńskiej. W sobotę (2.02) o godzinie 6.00 nastąpi zamknięcie ul. Toruńskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Lastadia do wysokości mostu. Utrudnienia potrwają do niedzieli (3.02) do godziny 22. W tym czasie objazd zostanie wytyczony ul. Okopową, Podwale Przedmiejskie i Chmielną.

Utrudnienia związane są  z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Toruńskiej w ramach budowy wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku.

  Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o ostrożną jazdę.

Aktualizacja, 25.01.2019

W weekend zostanie zamknięty fragment ul. Toruńskiej. W sobotę (26.01) o godzinie 6.00 nastąpi zamknięcie ul. Toruńskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Lastadia do wysokości mostu. Utrudnienia potrwają do niedzieli (27.01) do godziny 22. W tym czasie objazd zostanie wytyczony ul. Okopową, Podwale Przedmiejskie i Chmielną.

 

Aktualizacja 29-11-18

Z dniem 01-12-2018 do dnia 02-12-2018 w ciągu ulicy Toruńskiej na odcinku od Starej Motławy do ul. Lastadia nastąpi całkowite zamknięcie odcinka.

Torunska objazd 4a

Torunska objazd tech 001

Aktualizacja 02-11-18

W poniedziałek rano, 5 listopada planowane jest zawężenie odcinka ul. Toruńskiej, na wysokości od skrzyżowania z ul. Żabi Kruk do mostu (ok. 125 m), w kierunku Traktu Św. Wojciecha.

Torunska