Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany na ul. Myśliwskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODOTymczasowa organizacja ruchu na ul. Myśliwskiej.

 Aktualizacja 11.10.2019 r.

Od środy, 16 października  po porannym szczycie komunikacyjnym zamknięte dla ruchu zostaną odcinki ulic Nowej Bulońskiej i Nowej Wołkowyskiej. Ruch pojazdów zostanie przekierowany na ul. Myśliwską, na której auta będą poruszały się w dwóch kierunkach.

Przejazd ul. Myśliwską w kierunku ul. Rakoczego będzie możliwy przez torowisko, na którym ułożona zostanie tymczasowa nawierzchnia. 

Nie będzie możliwości przejazdu ul. Myśliwską w kierunku ul. Piekarniczej. 

Przystanek autobusowy z ul. Nowej Wołkowyskiej zostanie przeniesiony na ul. Myśliwską (okolice ronda).   

Ruch na ul. Nowej Bulońskiej i Nowej Wołkowyskiej zostanie przywrócony po zakończeniu odbiorów. 

Wprowadzona zmiana organizacji ruchu ma na celu wykonanie prac wykończeniowych na ul. Nowej Wołkowyskiej i Nowej Bulońskiej i rozpoczęcie procedury odbiorowej realizowanych w ramach budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej ulic. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Mysliwska Nowa Wolkowyska 10.2019

 

 

 

 

 

Aktualizacja

Zmiana organizacji w rejonie ul. Bulońskiej i ul. Myśliwskiej

Od poniedziałku, 2 września w rejonie ul. Myśliwskiej i ul. Bulońskiej obowiązywać będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Zmiana dotyczy tylko relacji w kierunku Jasienia.

Kierunek Jasień  

W poniedziałek (02.09), po porannym szczycie komunikacyjnym, ruch w kierunku Jasienia, na wysokości skrzyżowania ul. Bulońskiej z ul. Myśliwską przekierowany zostanie na ul. Myśliwską. Zmiana potrwa około 3 tygodni i pozwoli na zakończenie prac związanych z włączeniem ul. Bulońskiej w nową trasę.

Kierunek centrum

Nie zmieni się relacja w kierunku centrum. Tak jak obecnie, w kierunku centrum od ronda na ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej pojedziemy nową nitką ul. Nowej Wołkowyskiej oraz ul. Nowej Bulońskiej. Ruch pieszy obowiązywać będzie bez zmian, po istniejących ciągach pieszych.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Nowa bulonska 30 08 19 MAPKA

 

 

 

Aktualizacja 31-07-2019 r.

Organizacja ruchu w okolicach ul. Myśliwskiej i Nowej Bulońskiej

Aktualizacja 24.07.2019 r.

Zmiany w rejonie skrzyżowania ulicy Bulońskiej z ulicą Myśliwską

We wtorek, 30 lipca planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie  ul. Myśliwskiej w Gdańsku.

Ruch samochodowy z ulicy Myśliwskiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Bulońską, przekierowany zostanie na nowo wybudowany układ drogowy Nowej Bulońskiej Północnej. Wprowadzona zmiana ma na celu zakończenie prac związanych z włączeniem nowej trasy w istniejący układ drogowy.

Ruch samochodów

Zamknięty dla ruchu zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Bulońskiej i Myśliwskiej. Przejazd  w kierunku Jasienia odbywać się będzie nowym układem drogowym tj. ulicą Nową Bulońską i Nową Wołkowyską w kierunku ronda przy ul. Wołkowyskiej i Myśliwskiej.   

Od ronda Myśliwska/Wołkowyska do wysokości ul. Powstania Listopadowego ul. Myśliwska pozostanie dwukierunkowa.  W kierunku centrum od ronda Myśliwska/ Wołkowyska pojedziemy przez ul. Nową Wołkowyską i Nową Bulońską. Dodatkowo otwarty zostanie przejazd z ul. Myśliwskiej w kierunku ul. Piekarniczej. 

Zmiana przystanków autobusowych

Przystanek autobusowy Wołkowyska 01 (w kierunku Gdańska) będzie przeniesiony na ul. Nową Wołkowyską. Przystanek autobusowy Wołkowyska 02 (w kierunku Jasienia) będzie przesunięty o ok. 50 m w kierunku Jasienia.  Ruch pieszy obowiązywać będzie bez zmian, po istniejących ciągach pieszych.  Terminy mogą ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne. O wszelkich zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.   

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu związane jest z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Nowa bulonska

Aktualizacja

Zmiany dotyczyć będą dwóch odcinków ulicy:  

1. Skrzyżowanie ul. Myśliwskiej z ul. Bulońską (na wysokości kościoła pw. Miłosierdzia Bożego)

Zamknięty dla ruchu zostanie fragment skrzyżowania ul. Bulońskiej z ul. Myśliwską w kierunku ul. Piekarniczej (na wysokości kościoła).

Zgodnie z wprowadzoną organizacją nie będzie możliwości zjazdu ulicą Myśliwską w kierunku ul. Piekarniczej. Dojazd do ulicy Piekarniczej odbywał się będzie przez ulicę Bulońską i Rakoczego. Jezdnia Bulońskiej w kierunku Rakoczego zostanie zawężona do jednego pasa ruchu na odcinku ok. 60 m. Istniejący przystanek autobusowy „Migowo” zostanie przesunięty o ok. 40 m w kierunku Rakoczego. Ruch pieszych odbywać się będzie wyznaczonymi tymczasowymi chodnikami. Taka organizacja zakładana jest do końca października. Termin ten może ulec wydłużeniu, o kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.Poglądowa mapa lokalizacji

Mysliwska 01

Bulonska zm.org

2. Skrzyżowanie ul. Myśliwskiej z ul. Wołkowyską 

Na skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej z ul. Wołkowyską wprowadzone zostanie jednostronne zawężenie chodnika od strony budowanej ul. Nowej Wołkowyskiej. Utrudnienia w ruchu związane są z budową ronda ul. Nowej Wołkowyskiej i będą dotyczyły jedynie pieszych.

Poglądowa mapa lokalizacji

Mysliwska 02

Mysliwska zm.01

 


O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem. Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.