Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany na ul. Myśliwskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODOTymczasowa organizacja ruchu na ul. Myśliwskiej. Przewidywane czasy utrudnień to koniec września.

Zmiany dotyczyć będą dwóch odcinków ulicy:  

1. Skrzyżowanie ul. Myśliwskiej z ul. Bulońską (na wysokości kościoła pw. Miłosierdzia Bożego)

Zamknięty dla ruchu zostanie fragment skrzyżowania ul. Bulońskiej z ul. Myśliwską w kierunku ul. Piekarniczej (na wysokości kościoła).

Zgodnie z wprowadzoną organizacją nie będzie możliwości zjazdu ulicą Myśliwską w kierunku ul. Piekarniczej. Dojazd do ulicy Piekarniczej odbywał się będzie przez ulicę Bulońską i Rakoczego. Jezdnia Bulońskiej w kierunku Rakoczego zostanie zawężona do jednego pasa ruchu na odcinku ok. 60 m. Istniejący przystanek autobusowy „Migowo” zostanie przesunięty o ok. 40 m w kierunku Rakoczego. Ruch pieszych odbywać się będzie wyznaczonymi tymczasowymi chodnikami. Taka organizacja zakładana jest do końca października. Termin ten może ulec wydłużeniu, o kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.Poglądowa mapa lokalizacji

Mysliwska 01

Bulonska zm.org

2. Skrzyżowanie ul. Myśliwskiej z ul. Wołkowyską 

Na skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej z ul. Wołkowyską wprowadzone zostanie jednostronne zawężenie chodnika od strony budowanej ul. Nowej Wołkowyskiej. Utrudnienia w ruchu związane są z budową ronda ul. Nowej Wołkowyskiej i będą dotyczyły jedynie pieszych.

Poglądowa mapa lokalizacji

Mysliwska 02

Mysliwska zm.01

 


O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem. Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.