Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Od czwartku, 14 listopada rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Przędzalniczej. W związku z rozpoczęciem robót w godzinach porannych (ok. godz. 7 rano) wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu polegająca na wyłączeniu środkowego odcinka jezdni.

Od poniedziałku, 21 października planowane jest zamknięcie wyjazdu z ul. Wesołej na ul. Kartuską, dojścia piesze pozostaną zachowane. Taka organizacja związana jest z kolejnym etapem modernizacji chodników i jezdni w ul. Wesołej i potrwa ok. 2 tygodni. Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Zmiany w organizacji ruchu

Na ul. Lilii Wenedy w dniu 16.10.2019 wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu polegająca na czasowych ograniczeniach w przejeździe ulicą, które nie będą powodowały utrudnień w ruchu pojazdów. Piesi muszą liczyć się z tym, że idąc od strony ul. Chrobrego w stronę ul. Hallera, dostępny będzie jedynie chodnik po prawej stronie jezdni. Zadanie realizowane jest w ramach programu chodnikowego.

 

Za utrudnienia przepraszamy, o kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

 

 

W czwartek, 10 października, o godz. 8 rano nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulicy Skarpowej na wysokości posesji nr 50.

W środę, 25 września rozpoczną się prace mające na celu modernizację ok. 1,5 km ul. Wiosłowej.