Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

W dniu 21.03.2019 r. wykonawca robót przystąpił do prac związanych z rozbiórką istniejącej nawierzchni chodnika wzdłuż Al. Hallera po jej wschodniej stronie na odcinku od ul. Wczasy do ul. Dworskiej, a także w obrębie skrzyżowania z ul. Wczasy.

 

W czwartek, 14.03.,  o godz. 8.00 nastąpi wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania  ulicy Turystycznej i Przegalińskiej. Ruch pojazdów sterowany będzie sygnalizacją świetlną.

 

W poniedziałek, 11.03, w godzinach porannych na wspomnianym odcinku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ruch samochodowy na ul. Niepołomickiej, na odcinku Kampinoska-Przebiśniegowa będzie odbywał się tylko w jednym kierunku, w stronę ulicy Starogardzkiej. W przeciwną stronę obowiązywał będzie objazd, który wyznaczony został ul. Srebrną i Kampinoską (os. Moje Marzenie).

 

Utrudnienia na ul. Uranowej

W związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Uranowej w Gdańsku, we wtorek (26.02) w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu. Ulica Uranowa zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Krzemowej do ul. Platynowej. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie przez około 2 miesiące. Objazdy wytyczone zostaną ul. Krzemową i Platynową.

 

 Ruszyła przebudowa ul. Złotników w Gdańsku.

W poniedziałek, 28 stycznia zamknięty został odcinek ul. Złotników – od wjazdu przy posesji nr 30/31 do skrzyżowania z ul. Świętego Ducha. Z uwagi na fakt, że ulica Złotników stanowi obecnie dojazd do ul. Świętego Ducha, wytyczony został objazd do ul. Targ Drzewny poprzez odwrócenie kierunków ruchu na ul. Świętego Ducha, na odcinku od ul. Węglarskiej/Kołodziejskiej, do skrzyżowania ul. Złotników z ul. Szewską.

 

W poniedziałek, 18.03. zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Grottgera i ul. Kasprowicza w Oliwie. Od godzin porannych planowane jest zamknięcie ul. Kasprowicza, na odcinku od ul. Grottgera do ul. Polanki. Zamknięta pozostanie ul. Grottgera pomiędzy ul. Tetmajera i Kasprowicza. Mieszkańcy będą mieli zapewnione dojście piesze do posesji. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około 2 miesiące.