Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Rusza remont ulicy Stary Rynek Oliwski w Gdańsku. Będą utrudnienia w ruchu. 

W czwartek, 12 września w godzinach porannych, planowane jest rozpoczęcie prac na ul. Świętokrzyskiej. Z uwagi na długość przebudowywanej ulicy oraz zakres przedsięwzięcia, prace prowadzone będą etapowo na odcinkach o długości  ok. 50 metrów.

13 sierpnia po porannym szczycie komunikacyjnym na ul. Trakt Św. Wojciecha wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zeusa na Osowej

Od poniedziałku, 19 sierpnia ( a nie jak początkowo informowaliśmy od 12.08) planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Zeusa. Ulica Zeusa zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku ok. 300 m, od posesji nr 97 do wjazdu na osiedle RAI (wjazd na osiedle zostanie utrzymany). 

 

Zmiany w organizacji ruchu w ul. Polanki

Od środy, 7 sierpnia na ok. 90 metrowym odcinku ul. Polanki, od ul. Obrońców Westerplatte do ul. Stary Rynek Oliwski obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w stronę Starego Rynku Oliwskiego. Objazd do ul. Polanki zostanie poprowadzony ul. Rybińskiego, al. Grunwaldzką oraz ul. Derdowskiego. Dojazd i dojścia do posesji zostaną zachowane. Dodatkowo zamknięty zostanie chodnik między ulicami Liczmańskiego i Stary Rynek Oliwski, ruch pieszy zostanie poprowadzony druga stroną ulicy. Zmiana w organizacji ruchu związana jest z modernizacją chodników i potrwa do końca sierpnia. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót!

Z czwartku na piątek (1 - 2 VIII),  w rejonie skrzyżowania ulicy Kartuskiej z ul. Jabłoniową i Nową Bulońską w godzinach 21.00 – 5.00 rozpoczną się nocne prace drogowe.