Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

W poniedziałek rano, 5 listopada planowane jest zawężenie odcinka ul. Toruńskiej, na wysokości od skrzyżowania z ul. Żabi Kruk do mostu (ok. 125 m), w kierunku Traktu Św. Wojciecha.

 

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w ul. Giełguda!

Już jutro (12.09.18 r.) w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ul. Giełguda, polegające na zamknięciu górnego odcinka tej drogi i poprowadzeniu objazdu ulicami Świdnicką, Dziekuć-Maleja, Dąbrowskiego i 3 Maja.

Uwaga kierowcy! Zmiany w ulicy Warszawskiej!

Informujemy, że we wtorek (11.09.18r.) około godziny 10:00 zostanie uruchomiony objazd w ul. Warszawskiej na odcinku ok. 400 metrów.

Od soboty (8 września) rozpoczyna się kolejny etap remontu torów tramwajowych na Stogach. W najbliższą sobotę rusza przebudowa torowiska na odcinku od ul. Kruczej do pętli tramwajowej Stogi Plaża. Oznacza to, że od pętli „Pasanil” do plaży na Stogach kursować będzie komunikacja zastępcza. Nie będzie utrudnień w ruchu samochodowym. Przebudowane zostanie torowisko wraz z pętlą tramwajową, a także ścieżka rowerowa.

 roboty 1

Prace w ul. Zaroślak

W związku budową wiaduktu Biskupia Górka zamknięty dla ruchu został odcinek ul. Zaroślak, na wysokości od budynku nr 21 przy ul. Zaroślak, do budynku nr 10 przy ul. Spadzistej (w rejonie mostku).  Udostępnienie tego odcinka planowane jest ok. 20 listopada.

 
znak roboty maly 25 lipca wprowadzono nową organizację ruchu na ul. Jabłoniowej polegającą na wyłączeniu z ruchu  odcinka ul. Limbowej od Kartuskiej do Jabłoniowej.