Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła modernizację pomieszczeń po pralni na sale dla grup dziecięcych w Żłobku nr 3 w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 20.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła modernizację 6 pomieszczeń znajdujących się na II piętrze budynku Żłobka nr 2 przy ul. Piastowskiej 92a w Gdańsku.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu Gminy Miasta Gdańska, wybudowała nowy żłobek przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku. Przetarg miał formę zaprojektuj i wybuduj, przedmiotem realizacji było opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę, a następnie wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie budowy modułowego żłobka wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu Gminy Miasta Gdańska, zakończyła realizację zadania, polegającego na budowie Żłobka modułowego przy ul. Wilanowskiej w Gdańsku (powierzchnia terenu pod inwestycję to 19 720m2).

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na przebudowie, nadbudowie i adaptacji pomieszczeń w budynku Żłobka nr 7 przy ul. Pocztowej w Gdańsku.

Maluszki ze Żłobka nr 7 przy ul. Pocztowej 1, mogą korzystać już z nowego kolorowego placu zabaw. Pod koniec czerwca zakończyła się modernizacja placu zlokalizowanego na terenie placówki.