Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

RPO EFRR

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego  na budowie trasy rowerowej na al. Legionów, na odcinku od ul. Kościuszki do Placu ks. Bronisława Komorowskiego.

Nowa ścieżka powstanie po stronie Przychodni Morena, od skrzyżowania  ul. Jaśkowa Dolina z Piecewską i łączyć się będzie z trasą rowerową na ul. Rakoczego. Nawierzchnia drogi zostanie wykonana z betonu asfaltowego. Oprócz tego w ramach inwestycji powstanie chodnik o długości 140 m. Zakres zadania przewiduje również budowę przyłącza kanalizacji deszczowej i muru oporowego pomiędzy skarpą a chodnikiem. Koszt inwestycji to ponad 1,1 mln złotych. Prace potrwają do lipca 2019 roku.

 

LoGoTyP

Budowa trasy rowerowej wraz z oświetleniem Al. Hallera realizowana  w ramach zadania Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana TrasaRowerowa R9 – odcinek R-10 Gdańsk oraz w ramach Programu budowy nowego oświetlenia Miasta Gdańska –Jaśniejszy Gdańsk

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przystąpiła do realizacji inwestycji której przedmiotem jest budowa trasy rowerowej wraz z oświetleniem Al. Hallera realizowana  w ramach zadania Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana TrasaRowerowa R9 – odcinek R-10 Gdańsk oraz w ramach Programu budowy nowego oświetlenia Miasta Gdańska –Jaśniejszy Gdańsk”.