Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przebudowa sali gimnastycznej w ZKPiG nr 17 z klasami sportowymi przy ul. Kanapariusza 1

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na przebudowie sali gimnastycznej w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 z klasami sportowymi przy ul. Kanapariusza 1 w Gdańsku.

Zadanie obejmowało w szczególności:

1) dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych wejścia od strony południowo-zachodniej,
2) wykonanie termomodernizacji i hydroizolacji ścian, wraz z wykończeniem elewacji,
3) remont dachu,
4) wymianę posadzek w poszczególnych pomieszczeniach,
5) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
6) wykończenie wewnętrzne budynku,
7) dostosowanie obiektu do przepisów ppoż. (w tym budowa nowej klatki schodowej),
8) remont szatni oraz węzłów sanitarnych wraz z przebudową instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej,
9) wymianę istniejącej instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem,
10) remont istniejącej posadzki „dużej” sali na parterze – parkietu drewnianego poprzez cyklinowanie i lakierowanie oraz naniesienie oznaczeń linii boiska centralnego do siatkówki, dwóch bocznych, boiska do kosza, piłki ręcznej oraz tenisa,
11) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
12) kompleksowe wyposażenie sali gimnastycznej: wykonanie nagłośnienia, montaż drabinek, materacy, dwóch koszy opuszczanych oraz dwóch koszy bocznych, zegara czasowego wraz z zasilaniem, wyposażenie w sprzęt sportowy (stoły do ping-ponga, piłki, pachołki, hantle, karimaty, stepy, ławeczki itp.).

Wykonawca
: Zakład Blacharsko-Dekarski i Izolacji Termicznej
Termin realizacji: maj - listopad 2018 r.
Koszt inwestycji: ok 1,5 mln. zł

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania

Widok po zakończeniu realizacji zadania

DSC07567

Aktualizacja 05-11-2018 r.

Aktualnie w miejscu wykonywanych prac sfinalizowano remont łazienek oraz przebudowę klatki schodowej. Na budynku zakończono prace związane z odświeżeniem elewacji. Na sali gimnastycznej zainstalowano nowe sprzęty sportowe.

Kanapariusza XI 1

Aktualizacja 14-09-2018 r.

W ramach realizacji zadania został wykonany remont dachu. Wyremontowana została posadzka na dużej sali ginmastycznej oraz węzły sanitarne. W trakcie wymiany jest instalacjaelektryczna. Budowana jest nowa klatka schodowa.

Kanapariusza IX 3

Aktualizacja 1.08.2018 r.

Trwają prace związane z modernizacją dachu oraz wylewaniem posadzek. Ponadto zakończono roboty konstrukcyjne związane z wyburzeniami i odtworzeniem ścian budynku.

 

Aktualizacja 03.07.2018 r.

Na terenie inwestycji trwają prace rozbiórkowe części pomieszczeń w ramach przebudowy sali gimnastycznej, jednocześnie jest układana nowa instalacja elektryczna.

 

 

Aktualizacja 05.06.2018 r.

23 maja podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania z firmą Rudziński Zbigniew Zakład Blacharsko-Dekarski i Izolacji Termicznej. Na realizację zadania wykonawca ma czas do listopada 2018 r.