Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

logotyp unijny

 

Kolejna gdańska szkoła przechodzi remont. Podpisano wartą ponad 10 mln złotych umowę na modernizację budynku zajmowanego przez Zespół Szkół Łączności w Gdańsku i Bursę Gdańską. Prace potrwają 8 miesięcy.

Realizujemy zadanie - modernizacja warsztatów i pracowni w Zespole Szkół Samochodowych, przy ul. Elbląska 54/64.

logotyp unijny

RPO EFRR

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na remoncie sal i korytarza w Szkołach Okrętowych i Ogólnokształcących Conradinum. Roboty budowlane przewidziano w pięciu salach dydaktycznych. W części gmachu zostaną wymienione okna i drzwi. Wykonawca zajmie się również wymianą grzejników, wentylacji i instalacji kanalizacyjnej. W ramach zadania przewidziano także osuszanie ściany budynku i izolacja zewnętrzna.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w imieniu Gminy Miasta Gdańska przystąpiła do realizacji zadania inwestycyjnego, polegającego na budowie obiektu szkolnego w Kowalach.