Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rewitalizacja w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

RPO EFRR

Ogłosiliśmy przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania związanego z zagospodarowaniem placu nadwodnego u styku ul. Wyzwolenia i Władysława IV.

RPO EFRR

 

W ramach Programu Rewitalizacji Dzielnic Gdańska planowane jest zagospodarowanie przestrzeni na Placu Wałowym. Dla tego zadania będzie pozyskiwana dokumentacja projektowa.

RPO EFRR

Ogłosiliśmy przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Rynku Oruńskiego w ramach Programu Rewitalizacji.

EFRR 

Przygotowujemy się do realizacji przebudowy dróg i infrastruktury podziemnej ulic: Góreckiego, Strajku Dokerów i Wilków Morskich w Nowym Porcie.

 

RPO EFRR

Przygotowujemy się do  przebudowy i modernizacji dróg i infrastruktury podziemnej wraz z zagospodarowaniem terenu dla obszaru ul. Przyokopowa, ul. Polna, ul. Wierzbowa.


EFRR 

Ogłosiliśmy przetarg na dokumentację projektową na przebudowę ulic Biskupiej, Na Stoku i Salwator, Zaroślak oraz Górka wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku.