Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Dokończenie budowy miejsc parkingowych przy ul. Smoluchowskiego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

 

Zakończyła się realizacja zadania mającego na celu dokończenie budowy miejsc parkingowych przy ul. Smolchowskiego w Gdańsku.

Realizacja zadania prowadzona była w trybie zaprojektuj i wybuduj.
W efekcie realizacji w 2018 roku powstało kolejnych 100-108 miejsc parkingowych o szerokości około 2,3 m., nie ograniczonych liniami. Miejsca parkingowe są zlokalizowane na poboczu wzdłuż ul. Smoluchowskiego po stronie wschodniej ulicy, na odcinku od ul. Jarowej do skrzyżowania z ul. Cygańska Góra.

Czas realizacji: projekt+realizacja - lipiec 2017 r. - czerwiec 2018 r.
Wykonawca: PHU Julita Cygert.
Koszt realizacji: ok. 270 tys. zł

Widok przed rozpoczęciem realizacji.


 
Stan realizacji prac dn. 27.06.2018 r.

Zakończyły się prace związane z wykonaniem nowych miejsc parkingowych przy ul. Smoluchowskiego. Miejsca parkingowe są zlokalizowane na poboczu wzdłuż ul. Smoluchowskiego po stronie wschodniej ulicy, na odcinku od ul. Jarowej do skrzyżowania z ul. Cygańska Góra.


 

Stan realizacji prac dn. 07.06.2018 r.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe. W trakcie realizacji zadania jest układana nawierzchnia z płyt Jomb w miejscach, gdzie są wyznaczone miejsca parkingowe. Zostały utwardzone pobocza oraz położono krawężniki betonowe.