Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Szkoły

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Chałubińskiego 13 Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zrealizowała przebudowę istniejących pomieszczeń zaplecza sanitarno – szatniowego zlokalizowanych przy sali sportowej na poziomie piwnic i parteru.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, zakończyła modernizację szatni uczniowskiej w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 w Gdańsku przy ul. Szyprów 3.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, zakończyła modernizację szatni uczniowskiej dla klas 0-3 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 w Gdańsku przy ul. Szyprów 3.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, które polegało na adaptacji i rozbudowie jednego z segmentów szkoły, na potrzeby internatu. 

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera w Gdańsku, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przeprowadziła modernizację obejmującą przebudowę szybu windowego zlokalizowanego w jednym z segmentów szkoły oraz przebudowę pomieszczeń szatniowo- sanitarnych na parterze i I piętrze budynku. 

Przy ul. Czyżewskiego 31, w Zespole Szkół Architektury Krajobrazy i Handlowo Usługowych DRMG przeprowadziła modernizację sali gimnastycznej. W ramach realizacji zamówienia wymieniona została podłoga sportowa, drzwi oraz stolarka okienna. Sala została odmalowana, wymieniono także grzejniki i ich osłony oraz tablice do gry w koszykówkę i siatki piłkochwytu. Wykonano także roboty dekarsko – blacharskie i dociepleniowe związane z wymianą pokrycia dachowego budynku sali gimnastycznej.