Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Parkingi - i nie tylko - Niedźwiednika w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Parkingi - i nie tylko - Niedźwiednika ".

lesna gora parkingi

W ramach zadania zostanie utwardzony teren przed przychodnią i przy ul. Leśna Góra. Ponadto zostanie wybudowany oświetlenie na wspomnianej ulicy. Wybudowany zostanie także chodnik wzdłuż drogi do szkoły.

Termin realizacji: 4 miesiące od daty podpisania umowy

Aktualizacja, 29.06.2020 r.

29 czerwca poznaliśmy oferty w obu częściach przetargu. Na pierwszą część zadania "Utwardzenie terenu wraz z oświetleniem przy ul. Leśna Góra" zarezerwowano 200 tys. złotych. Wpłynęło 6 ofert, z których najniższa opiewa na 239 tys. złotych. Na drugą i trzecią część zadania: Zadanie nr 2 – Utwardzenie terenu przy Przychodni. Zadanie nr 3 – Chodnik do szkoły wzdłuż ul. Leśna Góra także wpłynęło 6 ofert. Zarezerwowano 85 tys. zł. Najniższa oferta wynosi ponad 115 tys. Oferty są obecnie analizowane. Decyzję ws. rozstrzygnięcia przetargu podejmą władze Gdańska.

Aktualizacja, 24.06.2020 r.
W związku z licznymi zapytania złożonymi przez potencjalnych uczestników postępowania, termin otwarcia ofert został przesunięty na 29 czerwca br.

Aktualizacja, 25.05.2020
r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania. Realizacja potrwa 4 miesiące od daty podpisania umowy. Obecnie czekamy na otwarcie, które odbędzie się w pierwszej połowie czerwca.