Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ze względu na zakres zadania, realizacja chodnika do przychodni przy ulicy Reformackiej została powierzona Gdańskiemu Zarządowi Dróg i Zieleni.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Boisko wielofunkcyjne między pętlą tramwajową Łostowice - Świętokrzyska a zbiornikiem retencyjnym Augustowska".

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Aktywny zbiornik Augustowski - modernizacja placu zabaw i siłowni pod chmurką"

 

Przygotowywujemy się do realizacji zadania dotyczącego remontu nawierzchni ulicy Startowej w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: "Vistula II" - zagospodarowanie nabrzeża Martwej Wisły i Parku Zdrojowego na Wyspie Sobieszewskiej

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na zagospodarowaniu przestrzeni wokół Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku (I etap - ścianka wspinaczkowa, II etap - miejsca postojowe)