Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z montażem oświetlenia w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Złożony wniosek przewiduje montaż kilkunastu lamp parkowych w celu poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców dzielnicy.


Celem projektu jest stworzenie ładnego miejsca w jednym z centralnych punktów Suchanina.

Proponuje się: uporządkowanie i utwardzenie terenu o powierzchni ok. 600,0 m2

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z wykonaniem połączenia ul. Reymonta z osiedlem przy ul. Makuszyńskiego poprzez wykonanie schodów z prefabrykowanych elementów betonowych z jednostronną poręczą i zjazdem dla wózków.

 

Pzygotowujemy się do realizacji zadania modernizującego dojście do szkoły, które jest pozbawione podjazdów dla wózków.

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z wykonaniem przedłużenia ciągu pieszego (chodnika przy Otwartej), dla mieszkańców bloków Otwarta 2 i 3 oraz wszystkich domków jednorodzinnych przy tej ulicy, jako dojścia do przystanku po drugiej stronie ul. Powstańców Warszawskich. Powstanie chodnik i kilka stopni schodowych z balustradą i zjazdem dla wózków, o łącznej długości 18,0 mb i szerokości do 2,0 m.

Przygotowujemy się do realizacji budowy  boiska sportowego dla dzielnicy Dolny Wrzeszcz. Teren ten będzie wykorzystywany w celach sportowych przez społeczność mieszkańców naszej dzielnicy oraz uczniów dwóch szkół – II LO i XIX LO.