Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Sportowo w zielonej dzielnicy Gdańska 3.0 w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania "Sportowo w zielonej dzielnicy Gdańska 3.0"

W ramach zadania ma powstać wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny w ogrodowej i zielonej dzielnicy Gdańska, dostępny dla mieszkańców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 29 przy ul. Miałki Szlak. Projekt przewiduje boiska, bieżnię, zieloną salę gimnastyczną, urządzenia do ćwiczeń wraz ogrodzeniem, oświetleniem i monitoringiem.

Utworzenie obiektów umożliwi aktywne spędzanie czasu i przyczyni się do polepszenia jakości życia mieszkańców. Bezpośrednia bliskość szkoły pozwoli w bezpiecznych i komfortowych warunkach dzieciom i młodzieży szkolnej rozwijać zdrowy styl życia i poprawiać ogólną sprawność fizyczną. Docelowo, projektowane obiekty sportowe, oprócz codziennego wykorzystania na potrzeby uczniów oraz mieszkańców dzielnicy staną się miejscem organizowania zawodów sportowych na skalę miejską. Pozyskana kwota stanowi III cz. (ok 33%) wydatku planowanej inwestycji realizowanej wraz z Gminą Gdańsk.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowe zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Sportowo z zielonej dzielnicy

Aktualizacja 29.04.2019 r.
25 kwietnia 2019 r. podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania. Na realizację Wykonawca, F.H.U. AUTO-SPORT Ireneusz Konkel, ma czas do sierpnia 2019 r. 

Aktualizacja 09.04.2019 r.
Trwa postępowanie przetargowe mające na celu wyłonienie wykonawcy robót budowlanych. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma F.H.U. AUTO-SPORT Ireneusz Konkel. Oczekujemy na podpisanie umowy z wykonawcą.