Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rewitalizacja ogólnodostępnego placu zabaw przy SP 47 w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy do rewitalizacji ogólnodostępnego placu przy SP 47 przy ul. Reformackiej 18 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

W celu popularyzacji spędzania czasu wolnego w aktywny sposób proponujemy rewitalizację przyszkolnego placu zabaw, który będzie dopełnieniem ogólnodostępnego kompleksu sportowo- rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży z naszej dzielnicy. Obecny plac zabaw z racji swojego wieku i częstości użytkowania jest już mało atrakcyjny dla dzieci, nowy poprawi bezpieczeństwo ale również wpłynie na jakość i efektywność spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Na placu pozostanie obecna nawierzchnia trawiasta, planowane jest natomiast dodanie nowych sprzętów, tj. huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, ścianki wspinaczkowe i tory przeszkód oraz koszy na śmieci i ławek. Z nowych atrakcji będą mogli korzystać młodsi uczniowie, dzieci przebywające w szkolnej świetlicy oraz dzieci mieszkańców osiedla.

 Termin realizacji: maj 2020 r.

reformacka szkola 1

BO2019 Sp47 10

 Aktualizacja, 12.05.2020 r.

Na terenie SP 47 wyrównano teren i zamontowano urządzenia zabawowe. Wkrótce nastąpi odbiór inwestycji.

Reformacka 05 20 3

 

 Aktualizacja, 27.04.2020 r.

Wykonawca przystąpił do realizacji prac. Teren jest obecnie wyrównywany pod montaż elementów placu zabaw.

SP47Reformacka 7

Aktualizacja, 7.11.2019 r.

Podpisano umowę na na realizację zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj. Wykonawcą jest firma Archiformacja Pracownia Architektoniczna Marta Wachowiak. Koszt zadania to 84 900,00 zł. Termin zakończenia zadania to maj 2020 r.

Aktualizacja 18.10.2019 r.
Na zaproszenie do składania ofert na realizację zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj, wystosowane 9 października 2019 r., odpowiedziało pięć firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma ARCHIFORMACJA Pracownia Architektoniczna, której oferta opiewa na 84 900 złotych brutto. Oferty są obecnie analizowane pod kątem formalnoprawnym.