W I etapie BO 2015 powstało boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla małych dzieci, miejsce ze stołami do gry w ping ponga i 2 stoły do gier planszowych.

W BO 2016 powstała siłownia pod chmurką. W ubiegłym roku wykonane zostało oświetlenie oraz plac do ćwiczeń Street Workout dla młodzieży i dorosłych. Mieszkańcy nie poprzestali jednak na uatrakcyjnianiu tego terenu i w wyniku kolejnych konsultacji z mieszkańcami powstał projekt do BO 2018.

Tym razem mieszkańcy zagłosowali za stworzeniem placu zabaw dla starszych dzieci. Dzięki tej inwetycji starsze dzieci zyskają atrakcyjny teren do zabaw z piramidami stożkowymi, ścianką wspinaczkową, czy huśtawkami typu bocianie gniazdo. Z uwagi na wymogi użytkownika nowy plac zostanie ogrodzony.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo zakres realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

DJI 0524


Aktualizacja 12.04.2018 r.

5 kwietnia podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą - KONFIG Projektowanie i doradztwo techniczne Bartłomiej Figur z Gdańska. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do sierpnia 2018 r.