Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Montaż samoobsługowej stacji dla rowerów, wózków dziecięcych i inwalidzkich na Wzgórzu Mickiewicza

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Montaż samoobsługowej stacji dla rowerów, wózków dziecięcych i inwalidzkich" na Wzgórzu Mickiewicza w ramach BO 2018.


Zadanie ma na celu udostępnienie rowerzystom miejsca naprawczego, wyposażonego w narzędzia oraz pompkę rowerową. Samoobsługowa stacja pozwoli na wykonywanie takich napraw jak regulacja przerzutek, regulacja hamulców, dokręcanie wszystkich połączeń śrubowych oraz pompowanie kół. Stacja będzie mogła posłużyć wózkom dziecięcym oraz inwalidzkim.

Stacja będzie umiejscowiona na terenie placu zabaw u zbiegu ulic Wojskiego i Soplicy, które powstało w ramach BO 2016.

Link do zadania z BO 2016

W Budżecie Obywatelskim 2018 przegłosowano także utworzenie w tym miejscu oświetlenia LED.

Link do zadania z BO 2018

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo zakres realizacji wniosków będzie konsultowany i uzgadniany z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Lokalizacja planowanej inwestycji