Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Dzielnicowe Centrum Zabawy Rekreacji i Wypoczynku w dzielnicy Młyniska w ramach BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania z BO 2018, związanego z wykonaniem Dzielnicowego Centrum Zabawy Rekreacji i Wypoczynku.

Realizacja zadania zakłada wykonanie Centrum na trawiastym terenie w dzielnicy Młyniska (pow. ok. 2 tys. m2) - teren Szkoły Podstawowej nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1.

Planowane zagospodarowanie terenu obejmuje:
- plac zabaw z wielofunkcyjnym urządzeniem zabawowym,
- siłownię plenerową z urządzeniami do ćwiczeń ruchowych,
- strefę odpoczynku w postaci ławek rekreacyjnych,
- stół do gry w szachy,
- stół do gry w piłkarzyki,
- rozebranie istniejącego ogrodzenia zieleńca,
- nasadzenia zieleni.

Termin realizacji - lipiec 2019 r.

SP 69 3 Aktualizacja 08.04.2019 r.

 31 stycznia 2019 r. podpisano umowę na realizację zadania z firmą Agencja Doradztwa Inwestycyjnego JBero Jerzy Bernardyn  na kwotę 196 000 zł brutto. Wykonawca zobowiązał się wykonać roboty do końca lipca 2019 r.


Aktualizacja 12.04.2018 r.

30 marca podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą KONFIG Projektowanie i doradztwo techniczne Bartłomiej Figur z Gdańska. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do lipca 2018 r.