Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Dzielnicowe Centrum Zabawy Rekreacji i Wypoczynku w dzielnicy Młyniska w ramach BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Trwają przygotowania do realizacji zadania z BO 2018, związanego z wykonaniem Dzielnicowego Centrum Zabawy Rekreacji i Wypoczynku. Projekt ma pełnić również rolę Wielopokoleniowego Plenerowego Centrum Integracji.

Realizacja zadania zakłada wykonanie Dzielnicowego Centrum zabawy, rekreacji i wypoczynku na trawiastym terenie w dzielnicy Młyniska (pow. ok. 2 tys. m2) - teren Szkoły Podstawowej nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1.

Dzięki tej inwestycji powstanie:
- najnowocześniejszy w Gdańsku plac zabaw,
- urządzenia do rekreacji ruchowej,
- biblioteka plenerowa,
- stół do rozgrywek szachowych,
- ławko-leżaki,
- urządzenie zieleni.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo zakres realizacji wniosku będzie konsultowany i uzgadniany z wnioskodawcą na poszczególnych etapach realizacji.

SP 69 3 


Aktualizacja 12.04.2018 r.

30 marca podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą KONFIG Projektowanie i doradztwo techniczne Bartłomiej Figur z Gdańska. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do lipca 2018 r.