Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na rozbudowie istniejącej infrastruktury sportowej przy ul. Podchorążych i ul. Elewów w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. W ramach poprzednich edycji Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku, odnowiono boisko, pojawiła się siłownia, zieleniec oraz plac zabaw (link do zadania z BO 2016). Dzięki inwestycjom dzieci zyskały miejsce do zabaw, a młodzież korzysta z boisk. Wiele osób korzysta także z siłowni zewnętrznej.

Po wykonaniu dokumentacji projektowej i przeprowadzeniu analizy kosztów realizacji wniosku do realizacji przewidziano:
- budowę boiska do piłki koszykowej o wymiarach 10x10m, wraz z koszem i ogrodzeniem,
- wyposażenie boiska do piłki nożnej w piłkochwyt (za bramką),
- wymianę siatek do bramek na terenie boiska,
- wyposażenie w ławkę na terenie boiska do gry w piłkę nożną,
- wyposażenie w stojaki na rowery przed wejściem na teren boiska do gry w piłkę nożną,
- wyposażenie w stół do gry w piłkarzyki,
- zaprojektowanie blokady parkingowej przy wejściu na plac zabaw i boisko do gry w piłkę nożną,
- rewitalizację osiedlowej górki przy ul. Elewów, polegającą na jej powiększeniu, poprawie jej funkcjonalności oraz zwiększeniu bezpieczeństwa dzieci zjeżdżającej z niej zimą na sankach.


Stan przed rozpoczęciem realizacji zadania

aktywnamatarnia

Aktualizacja 16.04.2019 r.
Otwarto oferty na wykonanie zadania. O realizację starają się dwie firmy, jednak obie oferty przekraczają założony budżet. Miasto przeznaczyło na realizację zadania 128 tysięcy złotych brutto, natomiast oferty opiewają na kwoty ponad 178 tysięcy i ponad 259 tysięcy złotych. Czekamy na decyzję Urzędu Miasta dotyczącą ewentualnego zwiększenia finansowania. 

Aktualizacja 11.04.2019 r.
Dokumentację projektową opracowała firma MG INVENT Mariusz Gruchała z Gdańska. Obecnie trwa ogłoszone 29 marca 2019 r. postępowanie przetargowe mające na celu wyłonienie wykonawcy robót.

 

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania Zielony Wrzeszcz, Zielona Szkoła - więcej zieleni, więcej małej architektury, więcej radości i edukacji dla dzieci w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z zagospodarowaniem Skweru Bajki w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z montażem oświetlenia w parku im. ks. Bronisława Kabata w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - Oświetlenie przejść pieszych łączników pomiędzy ulicami Dziekuć-Maleja, Wrocławską, Płowce i Powstańców Warszawskich w ramach BO 2018

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - Zielone Przymorze Małe - budowa skwerów sąsiedzkich na terenie dzielnicy w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.