Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - Rowerowy Plac Manewrowy i Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego na terenie SP 81 w Gdańsku Osowej przy ul. Siedleckiego 14 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania - odnowienie ciągu spacerowego na trasie Olsztyńska > Meissnera > Jana Pawła II > Jelitkowski Dwór w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 Przygotowujemy się do realizacji zadania - II etap ścieżki pieszo-rowerowej Łostowice Świętokrzyska do Parku Oruńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Montaż samoobsługowej stacji dla rowerów, wózków dziecięcych i inwalidzkich" na Wzgórzu Mickiewicza w ramach BO 2018.

 

Przedmiotem tegorocznej realizacji będzie wykonanie fontanny z kolorowym podświetleniem ze zmiennymi dyszami do zmiany strumieni wodnych. Oprócz walorów estetycznych fontanna będzie miała również na celu napowietrzenie akwenu.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z budową nowego placu zabaw dla dzieci z elementami sportowymi przy ulicy Kamieńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.