Realizujemy zadanie związane z upiększeniem i wyposażeniem terenu Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku przy ul. Aksamitnej 8 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.


Złożony wniosek przewiduje m.in.: montaż przenośnej sceny, proscenium bez zadaszenia, kurtyny, głośników, rzutników, ekranu na statywie, trzech stołów kamiennych i ławek. Wykonane zostaną również nasadzenia. Inwestycja ma na celu rozwinięcie współpracy z okolicznymi mieszkańcami oraz organizację weekendowych pokazów teatralnych i filmowych zarówno dla młodszych jak i starszych widzów.

Planowany termin zakończenia prac to maj 2019 r.

Widok przed realizacją zadania

Aktualizacja 10.04.2019 r.

Jesteśmy na etapie wyłaniania wykonawcy. Do przetargu ogłoszonego w lutym 2019 r. nie stawił się żaden oferent. Postępowanie zostanie powtórzone.

Aktualizacja 6.12.2018 r.

Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj był dla was hojny. My dzisiaj zamieniliśmy się w pomocników Mikołaja podczas dostawy sprzętu dla Szkoły Podstawowej nr 57 im. gen. W. Andersa w Gdańsku. Wśród podarunków znalazł się m.in. stół do gry w szachy, pianino elektryczne, przenośna scena i laptop.

Scena XII 6

Aktualizacja

26 marca podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą – Studio Kwadrat Beata i Paweł Jurago S.C. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do czerwca bieżącego roku.