Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Realizujemy zadanie związane z upiększeniem i wyposażeniem terenu Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku przy ul. Aksamitnej 8 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 Przystąpiliśmy do realizacji III etapu rewitalicji parku przy ul. Św. Barbary, zadania wybranego do wykonania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania: II etap ścieżki pieszo-rowerowej Łostowice Świętokrzyska do Parku Oruńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Realizujemy zadanie związane  z montażem oświetlenia przy zbiorniku retencyjnym JASIEŃ na odcinku 440 m w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z montażem oświetlenia w parku im. ks. Bronisława Kabata w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 

Rozpoczęliśmy realizację zadania związanego z budową nowego placu zabaw dla dzieci z elementami sportowymi przy ulicy Kamieńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.