Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania z Budżetu Obywatelskiego polegającego na zagospodarowaniu terenu "Okazała Strzyża" w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza.

„Centrum Sportowe Morena” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

 

Przedmiotem zamówienia była realizacja "Centrum Sportowego Morena” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, obejmująca przebudowę boisk szkolnych na terenie Liceum Ogólnokształcącego nr 20 przy ul. Dobrowolskiego 6 w Gdańsku. 

 

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z budową miejsc postojowych przy ul. Emilii Hoene

 

Zrealizowaliśmy zadanie związane z budową miejsca rekreacji dla młodzieży, odpoczynku dla dorosłych przy ul. Gospody 6 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

 

W ramach zadania dzieci mieszkające przy ul. Srebrniki mogą się cieszyć się z nowego placu zabaw. Pojawiło się tam m.in.: miasteczko rowerowe i stoły do gier plenerowych, a miłośnicy ćwiczeń mogą skorzystać z siłowni zewnętrznej. Oprócz tego zadanie obejmowało również budowę schodów terenowych i chodników.

Zrealizowane zostało zadanie związane z oświetleniem lampami LED odcinka ul. Zawodzie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.