Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 oraz budowa ciągu pieszego łączącego ul. Jaworzniaków ze zbiornikiem Świętokrzyska 2...

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przystąpiliśmy do realizacji zadań związanych z budową oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 w Gdańsku oraz budową ciągu pieszego łączącego ul. Jaworzniaków w Gdańsku ze zbiornikiem Świętokrzyska 2 oraz ścieżki biegowej od zbiornika Świętokrzyska 2 do ul. Dulin'a wraz z oświetleniem całej trasy w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

 

1. Budowa oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 w Gdańsku

2. Budowa ciągu pieszego łączącego ul. Jaworzniaków w Gdańsku ze zbiornikiem Świętokrzyska 2 oraz ścieżki biegowej od zbiornika Świętokrzyska 2 do ul. Dulin’a wraz z oświetleniem całej trasy” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

W ramach pierwszego zadania oświetlone zostaną trasy wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 oraz ścieżka biegowa w kierunku ul. A. Dulin’a o długości około 3,7 km.

Natomiast druga inwestycja obejmuje m.in.: wykonanie oświetlenia wraz z budową ścieżki biegowej od zbiornika Świętokrzyska 2 do ul. Dulin’a (dł. ok. 128 mb). W ramach zadania powstanie również chodnik (dł. ok. 118 m) oraz łącznik (dł. ok.12 m) od ul. Jaworzniaków do zbiornika Świętokrzyska 2. Oprócz tego na terenie pojawią się nowe ławki i kosze na śmieci.

Planowany termin realizacji zadania wrzesień 2018

Mapa poglądowa dotycząca pierwszego zadania


 Widok przed rozpoczęciem realizacji pierwszego zadania


Aktualizacja 21.11.2018 r.
DSC07279

Aktualizacja 04.10.2018 r.

Zakończony został drugi etap polegający na wybudowaniu chodnika od ul. Jaworzniaków do zbiornika Świętokrzyska 2 wraz z oświetleniem, ustawieniem ławek oraz koszy na śmieci. Aktualnie w trakcie realizacji jest pierwszy etap zadania.

 
Aktualizacja 20.07.2018 r.

18 maja br. podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania z firmą P&K LED Piotr Sobór z Łodzi. Na realizację zadania wykonawca ma czas do września 2018 r.
Aktualnie wykonawca oczekuje na dostawę zamówionych materiałów. Jeżeli wszystko przebiegać będzie zgodnie z założeniami prace powinny rozpocząć się w sierpniu br.