Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyła się  realizacja zadania polegającego na zagospodarowaniu zespołu parkowo - rekreacyjnego Jar Wilanowska w Gdańsku. Przedmiotem inwestycji było wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem zespołu parkowo - rekreacyjnego Jar Wilanowska w Gdańsku - etap II.

 

UE spojnosci

Realizowano zadanie związane z projektem: "Zagospodarowanie wód opadowych z terenu Cmentarza Świętego Franciszka "

Zakończyła się realizacja zadania polegającego na budowie ciągu widokowego oraz placu zabaw na terenie parku Na Zboczu w Gdańsku.

 

Przebudowa Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, jak i inne działania podejmowane w ramach programu pn.: „Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku”, miały na celu zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności tej części Gdańska tak, aby stała się ona ciekawym i wartościowym miejscem zamieszkania, pracy i wypoczynku zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. 

Przebudowa i rozbudowa kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Łostowice - etap 1 obejmowała rozbudowę budynku kaplicy o nowe skrzydło stanowiące kontynuację kompozycji istniejącego budynku. W ramach zadania wykonane zostały roboty budowlano-instalacyjne związane z połączeniem istniejącego obiektu z nową kaplicą. 

Teren skweru w kwartale ulic: Szeroka, Grobla II, Świętojańska, Szklary w Gdańsku znajduje się w obszarze wpisanym do rejestru zabytków. Inwestycja miała na celu rewitalizację skweru, dzięki której powstanie miejsce chwilowego wypoczynku w zabytkowej części Gdańska, a także miejsce spotkań dla okolicznych mieszkańców.