Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zaspa-Rozstaje

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Miejsca postojowe i zatoki autobusowe powstały w sąsiedztwie budowanego na terenie parku, im. Jana Pawła II ogólnodostępnego boiska piłkarskiego wraz z zapleczem socjalnym. 

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera w Gdańsku, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przeprowadziła modernizację obejmującą przebudowę szybu windowego zlokalizowanego w jednym z segmentów szkoły oraz przebudowę pomieszczeń szatniowo- sanitarnych na parterze i I piętrze budynku. 

W okresie od 12.06.2012r. do 25.08.2012r. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przeprowadziła modernizację pionu żywienia oraz pomieszczeń WC w Przedszkolu nr 88 przy ul. Meissnera.

Przedmiotem zamówienia była budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego z częścią lekkoatletyczną przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku przy ul. Meissnera 9. 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła budowę pełnowymiarowego, ogólnodostępnego boiska piłkarskiego wraz z zapleczem socjalnym oraz infrastrukturą techniczną. Obiekt powstał na terenie parku, im. Jana Pawła II, zlokalizowanego w dzielnicy Zaspa, przy ul. J. Meissnera w Gdańsku.

 

W Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 przy ul. Burzyńskiego w Gdańsku, w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, powstała nowoczesna i nowatorska baza dla miłośników sportów takich jak bieganie, parkourm, streetworkout, gimnastyka, akrobatyka. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zrealizowała zadanie obejmujące budowę trzy-torowej bieżni ze skocznią w dal oraz innowacyjnego obiektu sportowo rekreacyjnego, składającego się ze stalowych drążków i poręczy, a także różnej wysokości przeszkód. Inicjatywa zagospodarowania tego terenu jest odpowiedzią na potrzeby osób aktywnych ruchowo, a projektowane obiekty umiejętnie łączącą ze sobą cechy siłowni, placu zabaw oraz innych sportów miejskich. Dzięki realizacji inwestycji mieszkańcy mają możliwość skorzystania z nowoczesnej i urozmaiconej formy rekreacji.