Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wyspa Sobieszewska

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakonczyła się realizacja inwestycji, ktorej przedmiotem była realizacja ulicy Nowej Turystycznej na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Zakres rzeczowy zamówienia obejmował budowę ulicy Nowej Turystycznej na odcinku od ulicy Turystycznej do ulicy Przegalińskiej w Gdańsku Sobieszewie wraz z przebudową fragmentu ulicy Przegalińskiej.

 

 

Zakonczyła się reaizizacja budowy oświetlonego ciągu pieszegi wzdłuż Martwej Wisły w Gdańsku Sobieszewie

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na naprawie odcinka ul. Świbnieńskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Boguckiego w dzielnicy Wyspa Sobieszewska. Realizacja inwestycji miała na celu wykonanie remontu ok. 200 mb. ul. Świbnieńskiej na odcinku od ul. Boguckiego w kierunku Cedry Wielkie. Zakres prac obejmował remont nawierzchni bitumicznej oraz naprawę chodników.

 Unijne logotypy

Rozpoczyna się realizacji budowy drogi dla rowerów biegnącej wzdłuż ul. Turystycznej i ul. Boguckiego w Gdańsku –Sobieszewie.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w budynku Szkoły Podstawowej nr 62 przy ul. Kępnej 38, przeprowadziła remont pomieszczeń kuchni wraz z zapleczem i jadalnią.

Prace związane z budową obiektu polegały na wykonaniu robót konstrukcyjno-budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, wyposażeniu meblowym oraz wykonaniu robót zewnętrznych związanych z zagospodarowaniem terenu.
W celu realizacji inwestycji konieczne było wyburzenie :