Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wrzeszcz Dolny

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji inwestycję dotyczącą budowy Trasy Gdańsk Południe - Wrzeszcz dla odcinka Piecki Wrzeszcz.

Zakończył się remont chodnika na odcinku od skrzyżowania ulic Białej i Wajdeloty oraz zagospodarowanie działki nr 485 obręb 42.

 

 

Unijne logotypy

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania związanego z uzupełnieniem drogi rowerowej wzdłuż ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku. Celem realizacji zadania było zapewnienie ciągłości ruchu rowerowego i pieszego wzdłuż ul. Jaśkowa Dolina w nawiązaniu do stanu istniejącego.

 

RPO EFRR

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie trasy rowerowej na al. Legionów, na odcinku od ul. Kościuszki do Placu ks. Bronisława Komorowskiego.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w dniu 05.11.2012 r zakończyła odbiór zmodernizowanej sali gimnastycznej oraz zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, przy ul. Reja 25.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, zleciła oraz nadzorowała remont w Zespole Szkół Budownictwa Okrętowego w Gdańsku przy Al. Gen. Hallera przystosowując placówkę do pełnienia funkcji Centrum Wolontariatu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.