Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Strzyża

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zrealizowaliśmy inwestycję w obrębie dzielnicy Strzyża w Gdańsku polegającej na przebudowie ul. Lindego.

 

 

UE spojnosci

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie kanalizacji deszczowej w rejonie ulic Grottgera, Bażyńskiego, Kasprowicza i Tetmajera w Gdańsku 

 

UE spojnosci 

Celem zadania była budowa kanalizacji deszczowej w ulicach Hubala, Kmiecej, Gomółki, Ludowej i Arciszewskiego w Gdańsku.

Przedmiotem realizacji zamówienia jest przebudowa pomieszczeń Przedszkola Nr 81 w Gdańsku przy ul. Wilka Krzyżanowskiego 2.

 

Przy ul. Wilka Krzyżanowskiego 2, na terenie Przedszkola nr 81 wybudowany został nowoczesny, kolorowy plac zabaw o powierzchni 439 m2.

 

Przedmiotem zamówienia była realizacja zadania pn.: „Miejsce zabaw i aktywnej rekreacji przy wejściu do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w ramach zadania - Budżet Obywatelski 2017"
Teren objęty inwestycją zlokalizowany jest w Gdańsku, przy ul. Kiepury, przy wejściu do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy VII Dwór,
Inwestycja polegała na zagospodarowaniu powyższej działki poprzez montaż dodatkowych urządzeń siłowni terenowej oraz elementów małej architektury.