Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przymorze Wielkie

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Ulica Chłopska została zmodernizowana na odcinku od ul. Obrońców Wybrzeża do ul. Jagiellońskiej. Zakres prac uwzględniał także remont zatoki autobusowej.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na przebudowie ulicy Kołobrzeskiej w Gdańsku, od ul. Rzeczypospolitej do ul. Olsztyńskiej (etap I i II) wraz z przebudową sieci wodociągowej.

 

Przebudowany odcinek biegnie od ul. Olsztyńskiej do połączenia ul. Kołobrzeskiej z ul. Dąbrowszczaków.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu Gminy Miasta Gdańska, wybudowała nowy żłobek przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku. Przetarg miał formę zaprojektuj i wybuduj, przedmiotem realizacji było opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę, a następnie wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie budowy modułowego żłobka wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła modernizację 6 pomieszczeń znajdujących się na II piętrze budynku Żłobka nr 2 przy ul. Piastowskiej 92a w Gdańsku.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, polegającego na zagospodarowaniu terenu rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej nr 79 przy ul. Kołobrzeskiej 49 w Gdańsku.