Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizacji zadania związanego z przebudową odcinka ul. Małomiejskiej w Gdańsku.

Zrealizowano zadanie polegające na budowie mostu nad Kanałem Raduni w ciągu ulicy Starogardzkiej w Gdańsku. 

Przebudowa ulicy realizowana była w rejonie ul. Pruszczańskiej i Niepołomickiej. Służy głównie umożliwieniu wjazdu na osiedle mieszkaniowe wielorodzinne firmy EKOLAN, która była inicjatorem drogi.

Basen wybudowany został na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach. Nowy basen posłuży nie tylko uczniom CKZiU, ale również mieszkańcom dzielnicy, ponieważ będzie ogólnodostępny.

Przedmiotem inwestycji był obiekt dla Komisariatu Policji w Gdańsku Oruni. Zrealizowane zadanie inwestycyjne wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy Gdańsk Orunia Górna.

Inwestycja obejmowała przebudowę istniejącego boiska asfaltowego, na boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią sportową poliuretanową, do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę wraz z odwodnieniem, oświetleniem, piłkochwytami oraz wyposażeniem. Zadanie obejmowało także zagospodarowanie terenu przyszkolnego.