Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Olszynka

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przebudowa boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej nr 59 przy ul. Modra 2 w Gdańsku. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 59 w dzielnicy Olszynka w Gdańsku, przy ul. Modrej Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przebudowała istniejące boisko z nawierzchni trawiastej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni sportowej poliuretanowej przeznaczone do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę.

 

Zrealizowane zostało zadanie związane z oświetleniem lampami LED odcinka ul. Zawodzie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

 Zadanie polegać będzie na zorganizowaniu przystanku odpoczynku i rekreacji dla osób od 0 - 100 lat na Olszynce, przy 'Kolorowym Mostku' wzdłuż ul. Pustej. W tej części Olszynki brakuje infrastruktury sprzyjającej rodzinnemu spędzaniu czasu, aktywnemu i zdrowemu stylowi życia.
Proponowane przez wnioskodawców miejsce jest dzisiaj zaniedbanym i zapomnianym zakątkiem, a mogłoby stać się wizytówką Olszynki, a dla mieszkańców zieloną plażą, placem bezpiecznych gier i zabaw, integrującym lokalną społeczność.