Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Oliwa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Trwa realizacja zadania związanego z budową brakującego odcinka ul. Sarniej (etap II) oraz całej ul. Zajęczej wraz z przebudową chodnika ul. Sarniej do ul. Czyżewskiego w ramach w ramach zadania: Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta.

 

Zakończona została modernizacja Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama (z wyłączeniem lokalnych wykonanych już fragmentów), w ramach zadania pn. Modernizacja nawierzchni dróg na terenie Gdańska".

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na przebudowie sali gimnastycznej w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 z klasami sportowymi przy ul. Kanapariusza 1 w Gdańsku.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła zadanie polegające na przebudowie sali gimnastycznej w SP nr 35 przy ul. Wąsowicza w Gdańsku. W ramach prac przebudowany został budynek sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo – sanitarnym. Docieplone zostały również ściany zewnętrzne oraz wymienione hydranty w obiekcie szkolnym.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła zadanie polegające na modernizacji budynku przedszkola nr 12 w Gdańsku, przy ul. Czyżewskiego 12b. Zamówienie obejmowało m.in. wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, naprawę ścian zewnętrznych budynku, rozbiórkę nieczynnych schodów wraz z zamurowaniem, otynkowaniem oraz pomalowaniem ścian w kolorze istniejącej elewacji.

W Parku Oliwskim niebawem rozpocznie się przebudowa oranżerii, szklarni i budynku socjalno-technicznego. Prace, oprócz zabezpieczenia zabytkowych obiektów przed degradacją i poprawą stanu technicznego, wyeksponują wartości kulturowe obiektów.