Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Brętowo

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyła się realizacja zadania, którego przedmiotem była budowa ulicy Tischnera - etap II na odcinku o długości ok. 140 m od ul. Tischnera (etap I) do ul. Waldorfa.

 

 

Przedmiotem zamówienia była realizacja I etapu rozbudowy ul. Tischnera w Gdańsku obejmująca odcinek o długości ok. 250 m - od ul. Waldorfa do ul. Karskiego w Gdańsku. 

Przedmiotem zamówienia była realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą:
"Rozbudowa układu ulicznego w Gdańsku Matemblewie"- ul. Karskiego i Tischnera.

W ramach programu pn. Budowa i modernizacja boisk w Gdańsku, na terenie ZKPiG nr 23 zostały przebudowane dwa istniejące boiska szkolne.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania obejmującego budowę szkolnego boiska w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2 w Gdańsku. Przedmiotem inwestycji była budowa boiska sportowego przeznaczonego do gry w piłkę nożną, o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz budowa 4 – torowej bieżni o nawierzchni poliuretanowej.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015, zrealizowała zadanie polegające na doposażeniu, rewaloryzacji i remoncie czterech placów i parków znajdujących się w dzielnicach Wrzeszcz i Brętowo. Realizacja projektu miała na celu stworzenie miejsc dających możliwość aktywnej rekreacji i wypoczynku na powietrzu.