Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Poprawa stanu technicznego ul. Gostyńskiej od ul. Otomińskiej do ul. Egiertowskiej w Gdańsku.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przedmiotem realizacji była przebudowa ul. Gostyńskiej na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Egiertowskiej w Gdańsku.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmował poprawę stanu technicznego ul. Gostyńskiej od ul. Otomińskiej do ul. Egiertowskiej na długości 275 m i szerokości 5 m, a ponadto: 1)wykonanie pobocza żwirowego o szerokości 0,5 m; 
2)wykonanie zjazdów; 
3)regulację wysokościową studni i włazów infrastruktury technicznej; 
4)wycinkę drzewa; 
5)wykonanie trawników.

Wykonawca robót: Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Kanalizacyjnych Sp. z o.o. z Rotmanki 
Czas realizacji: maj - sierpień 2017 r. 
Koszt realizacji: ok. 440 tys. zł 

 

Planowany termin zakończenia inwestycji sierpień 2017 r.
Zdjęcia przed rozpoczęciem realizacji zadania

Aktualizacja 19.07.2017 r.

Na terenie budowy trwają prace związane z układaniem poszczególnych warstw nawierzchni. Prace przesuwają się sukcesywnie w związku z powyższym, w miarę postępu robót, mogą występować utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności. 

Aktualizacja 16.06.2017 r.

25 maja 2017 r. z firmą Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Kanalizacyjnych Sp. z o.o. z Rotmanki podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania. Wykonawca na realizację inwestycji ma czas do końca sierpnia 2017.