Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Inwestycja obejmowała przebudowę jezdni i chodników, a także budowę tras rowerowych, nowej sygnalizacji świetlnej, małej architektury i elementów zieleni. Wymienione zostały również instalacje wodociągowe, gazowe i elektroenergetyczne. Poza ul. Kilińskiego prace objęły także przebudowę skrzyżowania z ulicą Nad Stawem i zupełnie nowym przedłużeniem ul. Lelewela. 

 

 

 

UE spojnosci

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie kanalizacji deszczowej w rejonie ulic Grottgera, Bażyńskiego, Kasprowicza i Tetmajera w Gdańsku 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na poprawie stanu nawierzchni ul.Świętokrzyskiej, na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Wielkopolskiej.

 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie sygnalizacji świetlnej w ul. Jana Pawła II na wysokości Kościoła Opatrzności Bożej.

 

Zrealizowaliśmy zadanie polegające na przebudowie ulicy Wiosłowej, w ramach prac został wykonany ciąg pieszo-jezdny o szerokości 5,0 m (utwardzenie płytami Yomb), ułożeniu krawężników betonowych, umocnieniu zjazdów do posesji w granicach pasa drogowego oraz wykonaniu elementów spowalniających ruch w postaci 4 progów zwalniających i 16 szykan powodujących zawężenie ciągu pieszo-jezdnego do szerokości 3,5 m. Modernizacja została zrealizowana w ramach Budowy i przebudowy dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta. Długość remontowanego odcinka to 1,5 km.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania pn. "Budowa ul. Gostyńskiej na odcinku od ul. Kwietniowej do ul. Goplańskiej".