Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zrealizowaliśmy budowę ulicy Obotryckiej w Gdańsku w ramach zadania: "Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta". 

Zrealizowaliśmy zadanie polegające na przebudowie wjazdu na ul. Kmiecą 5a, 7a, 9a i 11a.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zrealizowała zadanie związane z remontem nawierzchni ul. Uranowej w ramach zadania pn.: „Budowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta”od ul. Platynowej do ul. Krzemowej."

Zrealizowaliśmy komercjalizację terenów położonych na terenach Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego (PCI) wzdłuż Trasy Sucharskiego, rozciągających się w stronę Portu Gdańsk i Terminala DCT.

8 czerwca br. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska ogłosiła przetarg nieograniczony na budowę ulicy Cedrowej łączącej ul. Kartuską z ul. Warszawską. Zadanie jest finansowane przez Gminę Miasta Gdańska oraz Gdańską Infrastrukturą Wodno-Kanalizacyjną sp. z o.o.

Inwestycja realizowana przez Dyrekcje Rozbudowy Miasta Gdańska działającej w imieniu Gminy Miasta Gdańsk ma na celu poprawę warunków ruchu, zwiększenie przepustowości skrzyżowań i ulicy poprzez budowę drugiej jezdni oraz rozbudowę skrzyżowań z ulicami: