Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa ul. Obotryckiej w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ogłoszono przetarg na budowę ulicy Obotryckiej w Gdańsku w ramach zadania: "Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta". 

Ulica Obotrycka w Gdańsku zyska w tym roku nową nawierzchnię z kostki betonowej.  Przetarg zakłada, że na odcinku Obotryckiej, od ul. Mściwoja II do istniejącej już jezdni, powstanie ciąg, po którym poruszać się będą mogły zarówno samochody, jak i piesi. Teren po obu stronach jezdni zostanie utwardzony. Wzdłuż ulicy przewidziana jest także budowa oświetlenia i sieci kanalizacji deszczowej. Wody opadowe z pasa drogowego będą odprowadzane za pośrednictwem 7 wpustów deszczowych do kanalizacji deszczowej. Inwestycja obejmie odcinek liczący około 250 metrów.


Oferty w przetargu poznaliśmy 4 stycznia. Swoje oferty złożyło 9 firm.  Obecnie trwa analizowanie dokumentów przetargowych. Po podpisaniu umowy Wykonawca będzie miał 6 miesięcy na realizację zadania.


Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania.