Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa północnego odcinka ul. Słowackiego przy lotnisku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ogłosiliśmy przetarg na budowę północnego odcinka ul. Słowackiego pomiędzy istniejącym skrzyżowaniem z ul. Spadochroniarzy a głównym wjazdem na teren Portu Lotniczego Gdańsk.

 

Druga nitka powstanie od strony północnej i usprawni kierowcom dotarcie na teren lotniska. Projekt zakłada budowę drugiej jezdni o szerokości 7 m o dwóch pasach ruchu na długości około 372 mb oraz wykonanie chodnika, wjazdów, przebudowę oświetlenia drogowego z dostosowaniem dla dwóch jezdni, budowę kanalizacji deszczowej oraz pasa lokalnej retencji wraz z przebudową sieci wodociągowej.

 Inwestycja będzie realizowana ze środków z Budżetu Miasta Gdańska przy współfinansowaniu ze strony spółek Port Lotniczy Gdansk Sp. z o.o., MA Investment Sp. z o.o. i Interparking Polska Sp. z o.o.

Termin realizacji: maj 2021 r.

Slowackiego Lotnisko Mapa

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

slowackiego 1