Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa sygnalizacji świetlnej w ul. Jana Pawła II w Gdańsku na wysokości budynku kościoła

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie sygnalizacji świetlnej w ul. Jana Pawła II na wysokości Kościoła Opatrzności Bożej.

 

Inwestycja obejmie między innymi budowę i rozbudowę kanalizacji kablowej oraz budowę specjalnych studni kablowych i wymianę tych istniejących. Sygnalizacja będzie podłączona do systemu Tristar. W ramach zadania zamontowane zostaną maszty z sygnalizacją i kamerami podłączonymi do systemu ANPR, które rozpoznają tablice rejestracyjne. Oprócz sygnalizacji, w pobliżu kościoła zamontowana zostanie stacja meteorologiczna.

Termin realizacji - grudzień 2019 r.

Aktualizacja 13.11.2019 r.

W ramach realizacji zadania wybudowano kanalizację kablową oraz ustawiono maszty z sygnalizacją świetlną.

20191113 102823

Aktualizacja, 23.09.2019r.

Podpisano umowę na realizację zadania. Przetarg wygrała firma ELDRO BUDOWA Sp. z.o.o, która za wybudowanie sygnalizacji świetlnej otrzyma ponad 762 tys. złotych. Realizacja przewidziana jest do do grudnia 2019 r.