Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Ogłoszono przetarg na wykonanie dojść pieszych w rejonie ulic Gościnnej i Sandomierskiej na gdańskiej Oruni. Budowa połączona z remontem schodów umożliwi korzystanie z wału Kanału Raduni osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. 

 

Przygotowujemy się do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Pagórkowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Myśliwską do ciągu pieszo-jezdnego wzdłuż potoku Siedleckiego.

 Logo unijne Osowa 2

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z budową  układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową  w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Niebawem rozpoczniemy prace na ul. Koziorożca, Keplera i Zeusa.

 

RPO EFRR

Gdańsk inwestuje w infrastrukturę rowerową. Kolejnym zadaniem na rowerowej mapie miasta będzie przebudowa al. Legionów w Gdańsku poprzez wydzielenie trasy rowerowej na odcinku od ul. Kościuszki do Placu ks. Bronisława Komorowskiego.

UE spojnosci

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska rozpoczęła procedurę,  która niebawem umożliwi ogłoszenie przetargu na realizację budowy linii tramwajowej Nowa Warszawska. 

 

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji inwestycję dotyczącą budowy ulicy Nowej Jabłoniowej w Gdańsku. Projektowany układ drogowy będzie stanowił połączenie dynamicznie rozwijających się osiedli dzielnicy Gdańsk Południe z północnymi dzielnicami miasta o dużej koncentracji miejsc pracy